MENU

Aktualności - Aktualności

Zapraszamy wszystkich miłośników koni pełnej krwi angielskiej, środowisko wyścigowe oraz środowisko jeździeckie na pierwsze spotkanie cyklu „Wyścig o folbluty”.

Szanowni Państwo,

2 kwietnia prezes Polskiego Klubu Wyścigów Konnych podpisał złożony przez organizatora Plan Gonitw 2020 dla Toru Wyścigów Konnych Służewiec, zakładający otwarcie sezonu w sobotę 2 maja.

Pełny dokument dostępny jest poniżej:

Plan Gonitw 2020_wersja_2

Szanowni Państwo,

Obserwując obecną sytuację w Polsce związaną ze stanem pandemii koronawirusa, która istotnie wpłynęła zarówno na kondycję gospodarki jak i na sezon wyścigowy 2020, nie pozostajemy obojętni na głosy płynące do nas ze środowiska wyścigowego. 

Wyścig o folbluty
31 marca 2020

Nie ma teraźniejszości bez myślenia o przyszłości, dlatego Tor Wyścigów Konnych Służewiec wychodzi z inicjatywą rozpoczęcia dyskusji o pożądanych kierunkach rozwoju użytkowania koni pełnej krwi angielskiej po karierze wyścigowej. Konie te przechodzą próbę dzielności na torze, ale jakie są możliwość kontynuowania ich kariery? Co zrobić, aby wykorzystać ich potencjał  w sporcie i rekreacji? Jak mogą przyczynić się do rozwoju koni sportowych szlachetnej półkrwi?

Szanowni Państwo,

wszyscy zdajemy sobie sprawę z powagi aktualnej sytuacji panującej w naszym kraju. Bacznie obserwujemy kolejne zarządzenia władzy państwowej. Nie wolno nam lekceważyć tak trudnej i dynamicznej sytuacji, w której się wszyscy znaleźliśmy. Koronawirus wywarł gigantyczny wpływ na praktycznie wszystkie dziedziny naszego życia. Media codziennie informują nas o aktualnych realiach dotyczących nie tylko zdrowia, ale i bezpieczeństwa w Polsce.

Szanowni Państwo,
pomimo starań, by rozpoczęcie sezonu wyścigowego odbyło się bez zmian, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie publiczne, dostosowując się do wytycznych Prezesa Rady Ministrów i Głównego Inspektora Sanitarnego i w odpowiedzi na apel Prezesa Polskiego Klubu Wyścigów Konnych Otwarcie Sezonu zostaje odroczone minimum do 30. kwietnia 2020. W najbliższym czasie poinformujemy o zmianach w planie gonitw na bieżący sezon.

Szanowni Państwo,

w trosce o maksymalizację bezpieczeństwa osób codziennie pracujących na rzecz wyścigów konnych w Polsce, Dyrekcja Oddziału TWKS podjęła decyzję o ograniczeniu wstępu na teren dla osób z zewnątrz do odwołania.

Jednocześnie informujemy, że obecnie dla mieszkańców i pracowników czynne są wejścia na teren TWKS od strony al. Wyścigowej oraz od ul. Modzelewskiego.

W związku z tym furtka od ulicy Wyczólki oraz wejścia od strony ul. Bokserskiej i al. Dojazdowej zostaną zamknięte.

Komunikat
14 marca 2020

Szanowni Państwo,

W związku z bardzo dynamiczną sytuacją w kraju oraz ostatnimi decyzjami rządu, bacznie obserwujemy rozwój zdarzeń związanych ze zdrowiem publicznym.

Nieustannie prowadzimy ścisłą współpracę z Polskim Klubem Wyścigów Konnych i niebawem będziemy informować o warunkach rozpoczęcia sezonu wyścigowego.

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń