MENU

Aktualności - Aktualności

Oceny szans koni na podstawie ich wcześniejszych występów oraz informacji ze stajni. Pierwsza gonitwa o godz. 14.15.

Przewidywania typerów.

W pliku do pobrania znajdują się wizytówki amazonek, które dosiądą koni w gonitwie HH Sheikha Fatima Bint Mubarak Ladies World Championship IFAHR (18.08.2019).

Ladies 2019

Zachęcamy do zapoznania się z ostateczną listą startową gonitwy 3 (HH Sheikha Fatima Bint Mubarak Ladies World Championship IFAHR), uzupełnioną o dosiady amazonek oraz uwzględniającą wycofanie wałacha Albar. Poniżej strona z Programu Gonitw:

HH Sheikha Fatima Bint Mubarak Ladies World Championship IFAHR

Dear Ladies,

please make sure you pack with you all racing tack and gear that you may need.

Był z pewnością jedną z największych osobowości w historii warszawskich wyścigów. Od wczesnej młodości pracował na torze. Własną stajnię zaczął prowadzić w 1957 r. trenując słabsze folbluty i półkrewki. Trzy lata później przejął jedną z trzech golejewskich stajni i ciągu kolejnych dziesięciu lat odnosił największe sukcesy. Jego konie aż dziewięciokrotnie wygrywały Derby na Służewcu, ustanawiając rekordową serię trzech wygranych z rzędu (1968-1970). W Wielkiej Warszawskiej triumfował siedem razy, w tym cztery razy z rzędu (1967-1970).

Oceny koni wystawione przez trenerów.

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń